18.01.2007

Asi si všichni říkáte, že jsme na to hodili tzv. bobek, ale opak je pravdou, usilovně se pracuje na nových stránkách,(zatím budou na stejné adrese - bude to přesměrováno), budou tam nové fotky, MP3, informace o kapele, o koncertech, festivalech apod. Tak prosím vydržte. Ještě takovou drobnou informaci - letos bude opět Festival Folk na Letním a to v sobotu 14.7.200729.5.2007

Trvalo to sice trochu déle než jsem původně myslel,ale už se opět připomínám. Hlavní novinka je to, že v létě budeme nahrávat naše CD , takže bude hodně práce a málo času. Na nové stránky si budeme muset ještě chvíli počkat...

 

22.8.2007

Tak už jsem zase tady! Přes všechna protivenství (formátování hadru, nahrávání softwaru, nahrávání CD - to sem nepatří) se znovu podařilo alespoň částečně zprovoznit znovu naše stránky. CD je už nahrané, teď se edituje, míchá a podobné ptákoviny, dojednáváme podobu obalu a pokud se vše podaří bude koncem října upečeno. Zavčas pověsíme informaci o případném křtu. Jinak léto proběhlo pracovně (viz výše) zahráli jsme si na několika festivalech, teď už doufám bude víc času, nebude se všechno hned hatit a podaří se mi naplnit odkazy na texty, MP3 a fotky. Tak mi držte palce.

20.9.2007

Tak už jsem opět tady...Moc se těšíme na náš podzimní koncert v Muzeu umění (zavčas oznámíme hosta) a věřím, že se nám povede předvést ještě horké CD! Teď už to ale skutečně visí na Víťovi a jeho computeru.

 

14.11.2007

V sobotu bylo ve Velké Bystřici Bystřické banjo, na kterém jsme hráli a myslím, že jsme nezklamali. Co je ale nejdůležitější, CD je na světě, myslím, že se docela povedlo a pokud by byl zájem, stačí napsat do knihy vzkazů nebo i zavolat a domluvíme se. Jmenuje se Pozdní sběr, tedy to CD a je na něm 16 moravských lidových písniček v naší úpravě. Pokud budete mít čas tak 15.12. v 19.00 se bude CD křtít v Muzeu umění v Olomouci.

16.11.2007

Skvělé fotky z Bystřického banja 2007 jsou na webu http://jennyvau.com/ALBA/BANJO10112007/index.html.

16.12.2007

Sedám ke klávesnici počítače ještě pln dojmů z včerejšího křtu CD Pozdní sběr. Dle mínění přítomných se to povedlo, ať už naše vystoupení s milými hosty našeho CD (Bohdan Borůvka zvaný BB a Miloš Kudělka) tak hlavně vystoupení hosta večera cimbálové muziky Primáš z Přerova s trefnými komentáři pana profesora Fialy. Teď mi zbývá všem popřát veselé vánoční svátky a šťastný nový rok 2008!

.20.3.2008

V úterý jsme hráli v Lázních v Teplicích nad Bečvou. Myslím, že jsme v Sanatoriu Janáček udělali dobrý dojem, o čemž svědčí nabídka na další hraní v červnu t.r. Měli jsme posilu, kontrabasistu Vaška Pajdlu z nedalekých Hranic. Bylo to fajn.

8.4.2008

Zkuste se kouknout na nové připravované články, už brzo se to bude oficiálně spouštět...

4.7.2008

Tak mi nedá, abych se trošku nerozepsal o včerejším koncertu Hold PPM v rámci Zahrady 2008 na scéně Zámek. Abych pravdu řekl, měl jsem z toho trošku strach, jak to lidi vezmou, přece jenom, třeba v našem případě, to není to na čem bychom stavěli repertoár. Včerejšek všechny moje obavy odvál. Bylo to prostě souznění lidí stejné krevní skupiny a to na jevišti i v hledišti. Myslím, že to v nás dlouho zůstane a už se moc těším na reprízu v rámci Vánoc u Stráníků.

19.9.2008

Tak už je festivalová sezona za námi a já usedám ke klávesnici počítače abych se jen krátce zmínil co všechno se událo. Tak předně máme stálého hosta Vaška Pajdlu na kontrabas. Vašek zapadl a obohatil zvuk kapely. Ještě mám v čerstvé paměti festival ve Štokách u Jihlavy zvaný Trampský širák. Už jsem měl reference od Víti Troníčka ale skutečnost předčila všechno očekávání. Perfektní organizace, bohatý program (Spirituál kvintet, Nezmaři, Rangers, Greenhorns, Paleček a Janík, Máci, Hop Trop, Věra Martinová a.j. a mezi nimi naše "hudební úderka". Moc se nám tam líbilo. Tak ještě jednou Víťo a Sampaji díky.Ale teď už nastane podzim, bude se více zkoušet a připravovat nový repertoár a mílovými kroky se bude blížit konec roku. Ale to je dnes ještě daleko, ale co už je velmi blízko je přechod na nové stránky. Petrovi se podařilo odstranit dětské nemoci a možná ve velmi krátké době je odstartujeme. Jinak budou na adrese www.domino.chytry.cz a bude tam spousta nových fotek z hraní (však jich máme za ty roky!)

10.2.2009

Uplynulo pár měsíců, rok se s rokem sešel a já jsem si uvědomil, že neplním sliby. Což o to, můžu se vymluvit na svou totální neznalost obsluhy jakéhokoli programu obsluhujícího webové stránky, ale to mne neomlouvá. Tak tedy v kostce: skvělý, ba až hektický závěr roku s návštěvou u Stráníků spojenou s posezením na chalupě u Luboše a Verunky v Českém Jiřetíně (jak se u nás na Moravě říká "špica"!) a potom série adventních koncertů spolu s kapelou Madalen (dík!), v neposlední řadě pohodový koncert v kapličce v Radvanicích u Přerova. Bylo toho na nás poměrně dost, takže jsme do toho nového roku více méně nepozorované vklouzli a teď už opět naplňujeme stránku koncertů.Nechci nic slibovat, ale pokud se vše podaří (hlavně peníze, potom počasí), tak by letošní ročník festivalu Na Letním měl být super, už mi přislíbili účast Stráníci, Marien, Epy de Mye, takže doufám, že se vše podaří! Bude to v sobotu 11. července opět v Mariánském Údolí.

Nedávám si zásadně novoroční předsevzetí, ale teď učiním vyjímku: ku..a už ty nový stránky dodělám, to vám slibuju! A pak už se můžu jít picnout. Tak zatím ozvu se brzy.